Reikia konsultacijos? Susisiekite tel.:
+370 644 00 999

Privatumo politika

Saugome savo svetainės lankytojų, potencialių, esamamų bei buvusių klientų privatumą, tad šiame puslapyje pateikiame kaip ir kokius duomenis mes renkame iš mūsų lankytojų.

Slapukai

Lankytojai, apsilankę mūsų svetainėje, yra įsimenami naudojant slapukus (angl. cookies). Šios informacijos pagalba mes galime tobulinti svetainę, pakeikti lankytojams aktualiausius pasiūlymus.

Slapukus įsimena daugelis svetainių, todėl turite žinoti, kad savo naršyklėje bet kada galite slapukus ištrinti ir atšaukti jų naudojimą.

Lankytojų duomenys

Savo svetainėje mes neenkame jokių lankytojų asmeninių duomenų be jų žinios (kaip pvz. vardas pavardė, adresas. tel nr. ir pav). Turime tik tuos duomenis, kuriuos lankytojai pateikia kreipdamiesi dėl mūsų paslaugų. Šie duomenys nėra perduodamos trečiosioms šalimis.

Nuorodos į kitas svetaines ir blogas

Svetainėje gali būti nuorodų į kitus tinklapius už kurių turinį mes neatsakome. Svetainė turi savo blog’o skiltį, kurioje lankytojai gali rašyti komentarus už kurių turinį mes neatsakome bei pasiliekame teisę komentarus nepatvirtinti arba trinti, jeigu jie pažeidžia kitų lankytojų teises arba yra  “šiukšlės” (spam).